ETA:V.8-SQL

Uygun Fiyatli Veritabani TeknolojisiETA YAZILIM FİYAT DESTEK info@eysbilisim.com

Türkiye'nin en popüler muhasebe programi olan ETA Versiyon 7, üstün özellikleri baz alinarak ve gelistirilerek veritabani platformuna ETA:V.8-SQL olarak tasindi. Muhasebeciler, Mali Müsavirler, Serbest Meslek Sahipleri ve KOBI'ler özellikle ilk defa veritabani platformu ile tanisiyorlarsa, ETA:V.8-SQL onlarin ihtiyaçlarina ve mali imkanlarina uygun seçenekler sunacaktir.
Bir yandan çeyrek asirlik tecrübemizin getirdigi kullanim kolayligi, direkt entegrasyon özelligi ve klavye kullanim imkani devam ederken, diger yandan açik veritabani teknolojisinin sagladigi özellikler ETA:V.8-SQL 'e eklendi. Genis raporlama imkanlarini, kullanici tanimli islevsellikle birlestiren ETA:V.8-SQL , ayni zamanda modüler yapisi, dikkatle planlanan teknik özellikleri ve ölçegi ile her bütçeye hitap eder.

Devamı

ETA:SQL , ETA Versiyon 8 SQL

ETA:SQL

ETA:SQL , ayni ETA Versiyon 8 SQL 'de oldugu gibi ETA'nin bundan önceki DOS ve Windows tabanli diger versiyonlarinin vazgeçilmez kildigi kullanim kolayligi ve direkt entegrasyon üzerine insa edilmistir ve ETA'nin çeyrek asirlik tecrübesini en yeni teknoloji ile birlestirir.
Diger versiyonlarimizdan farkli olarak ETA:SQL kullanicilarimiz tarafindan gelistirilmeye müsait bir yapiya sahiptir. ETA'nin muhasebe programlari alanindaki tartisilmaz üstünlügünün sagladigi saglam altyapi, SQL teknolojisi sayesinde yeni bir seviyeye ulasmaktadir.
ETA:SQL 'in en önemli özelliklerinden biri sinirsizlik kavramidir. Sinirsiz sayida rapor, fatura, fis, tanim, vs. imkaniyla büyük islem hacmine sahip tüm müsterilerimizin her türlü muhasebeihtiyacini eksiksiz karsilamak üzere tasarlanmistir.

Devamı

ETA Versiyon 7 for Graphics

ETA Versiyon 7 for Graphics

ETA Versiyon 7 for Graphics Türkiye'nin en kapsamli ve en yaygin ticari uygulama program paketidir. DOS isletim sistemini grafik ortama tasimaktadir. Kullanim kolayligi, entegrasyon özelligi ve güçlü modüler yapisi ile bir endüstri standardi kabul edilmektedir. Halen onbinlerce kullanicisi vardir ve bu sayi artmaktadir.

ETA Versiyon 7 for Graphics kullanicilari aliskanliklarindan vazgeçmek zorunda kalmadan DOS isletim sisteminin ve klavye agirlikli kullanimin getirdigi kolayligi yasarlar. Ayni zamanda ETA Bilgisayar'in rakipsiz tecrübesinin getirdigi üstün özelliklerden faydalanirlar. Muhasebe islemleri açisindan komple çözümler ellerinin altindadir.

 

 

Devamı